Home
Browse by category
Search
Login
My Account
Post Free Ads

For Sale (39105)

Jobs (10788)

Real Estate (8629)

Services (4323)

Community (568)

Tourism (593)

Resume (39)

Pets (7380)

KOMPJUTER PROFESIONAL PER DIAGNOZ TE VW,AU

Published date
26 February 2019
Country
Albania
Region
Shkodër
Price
€280.00
Ad Type
I am offering
Page views
7033
Ad ID
bQmrxaC
Description
Kompjuter profesional per te gjitha veturat deri ne vitin 2014, qe mundeson sherbime profesional per Auto Mekanik.  Diagnoza vjen me gjith Laptop profesional per diagnostifikim te veturave. Laptopi eshte HP EliteBook 6930p me keto specifika:  Intel Core2duo 2.4 Mhz (dmth me dy procesora ka 2.4 Mhz), 2 GB RAM DDR 3, 200 GB, Me SIM kartel qe mund te perdorin 3G nag ipko apo vala,  14.1-inch (dmth vetem 35 cm i madh), Bateri e mban 3 or.  Diagnoz profersionale per te githa veturat e VW (AUDI,SEAT,SKODA) deri ne vitin 2014. Me kete diagnoz mund te lexoni apo fshini gabimet,ndalni(kthimin) e servisit/inspektionit, testoni diznet/bosch pumpen,leximin e kilometrave te sakta,regjenrimin e Diesel Partikel Filter-it,kthimin e frenave mbrapa e shum tjera. Me kete diagnoz vjen edhe CD-ja me program,liber dhe video ku ju mund te shikoni si punohet me kete diagnoz. Githashtu posedojm te githa versionet: VCDS 11.11.3 VCDS 11.11.0 VCDS 12.10.3 BETA VCDS 10.6 Ne keto gjuh:Anglisht,serbisht,gjermonisht,Frangjisht Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj. Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS. Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin. Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni. Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen obddiagnoza Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosove TECDOC 2013 AUTODATA 3.40 ALLDATA 2013 MERCEDES EPC & WIS/ASRA 2013 BMW 2013 VW 2013 HONDA EPC 2013 MAZDA EPC 2013 NISSAN EPC 2013 MITSUBISHI 2013 MANTIS 2013 IVECO... SCANIA...DAF.. obddiagnoza auto KOMBI, autodiagnoz FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, autodiagnoza VECTRA, HYUNDAY, autodijagnoz JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI diagnoz PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 QUATRO VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY DELPHI VCDS VAGCOM VAG-COM XENTRY STAR EPC TIS OPCOM SRS (Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia mini spy ndegjuese ndegjojsa blututh bluetooth provim provime test teste fakultet motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMWX5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, kabell nikon SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB,FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ,KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD,APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT,SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI,MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, kafshe. qen. ace REEBOOK, Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD,VW,Fiat, x10 PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA,SEAT, JETTA,TDI, AGREGAT, kabell GJENERATOR, KOMBI, KAMIONA, TRAKTOR,A6, A4, A3, LG, ANDROID, WINDOWS,KUZHINE, Banjo, x8 DYER, DRITARE, PARKET, BANJO, SALLON, DHOMA, MP3, GJUMI, DHOMA FJETJE, GARNITURE, blue KAMION, PLLAKA, LAMINAT, AUTOMJETE,LLAPTOP, TOUCH, TAB, NOKIA, CORSA, CHRYSLER, KIPPER, White, DOGANUAR, RENAULT, PIKAP, PICKUP, VOLLVO,GOMA, GUMA, DELL, Bardh, Blue, Color, Red, 600, bluze TOSHIBA, FERRARI,KAFE, Plastike,KOMPJUTER, FELLNE, ACER, %, *, ASPIRE, ASUSS, ballkon IBM, mac, apple ass audi programe android polo LATITUDE, 550, RANGE, ROVER, auto LANDROVER, Goma, Tablet, Audio, CLIOPISHA, GB, NDRROJ, AUTO, VETURE, .opel. HOTEL, 500, tdi RESTAURANT,OBD OBDII OBD2 FURRA, Mobilje, Goma, CADDY dokument turbo td corsa plastik 32,CITROEN, VOLVO,Bateri, RENAULT, PEUGEOT, audi. bmw. citroen. peugeot, mercedes, golf,passat.. vectra. omega.astra.calibra. banesa. troje. usb. pc. fest Tv.audio app 1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan. lloptop. vetura. privat passat vw motorr goma klima fellne rryma servis servicegolf mercedes, ALFA, ROMEO, BMW,X5,AUDI,CHEVORLET,CITROEN, DACIA, Fiat FORD, OPEL, CORSA, pula ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP, KIA, MAZDA,MERCEDES, MITSUBISHI PEUGEOT pune RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMARTTOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT top VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRANDCHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 slk benz TOUAREG kenge MAZDAMERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVAKALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO qebaptore FORD FIESTA FOCUS ngjyra llak fasad GALAXYMONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A HUNDAY ACCENT GETZ H100i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN stop TERRANO RENO CLIO MEGANASHKODA FABIA gas OKTAVIA VOLVO V40 V70 furre TOYOTA 4RUNNER fest AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA PEUGEOT 206 306 307 406 Kabllovik, Afarist acer aspire bateri tastature KAMION, Traktor,Business, Trade STOLI,KADA, qip, chip, chat, Benzin, Diesel, play, video, rryme Fax, Kujtesa Plin,1.9, Golf , Toyota, 4x4, Windows ipko www flash music ORE,SPORT,VENDBANIME,REKREACION, Kafe, Aparat, Aktivitete, Ore, HD, Kuqe, Android, Blue, pizza, uje, Tshirt, Fustana, Farmerka, touchscreen ARA,PLAC, TOKA, S)