Home
Browse by category
Search
Login
My Account
Post Free Ads

For Sale (40444)

Jobs (11021)

Real Estate (8798)

Services (5350)

Community (750)

Tourism (633)

Resume (44)

Pets (8212)

Renault Modus 1.2 16v -04

Published date
26 February 2019
Country
Albania
Region
Lezhë
Ad Type
I am offering
Page views
5889
Ad ID
4QswMjm
Description
Shes Renault Modus 1.2 16v ne fund te vitit 2004 I regjistruar RKS dhe eshte ne gjendje shume te mire. Posedon: 1 vit regjistrim Klimatronik Bordkompjuter Servo Cd (origjinal t'Renaultit) Komanda n'timon Pasqyre dhe xhama elektronik ABS Fellne 15-she me goma t'veres Bandasha me goma t'dimrit Uleset - isofix etj...
Advertiser Info
No phone number
Newest ads