Home
Browse by category
Search
Login
My Account
Post Free Ads

For Sale (39145)

Jobs (10809)

Real Estate (8643)

Services (4408)

Community (578)

Tourism (594)

Resume (39)

Pets (7434)

TE TEKNIKA 68m2..690eu m2,kati dyt,blersi

Published date
26 February 2019
Country
Albania
Region
Gjirokastër
Ad Type
I am offering
Page views
5713
Ad ID
zcDdNPr
Description
Banesa gjendet te teknika ne qender te Prishtines,kati i dyt,e mobiluar dhe e kam nje familje me qera ku asht shum e rregullt,per gjdo muj 250 euro,blersit te baneses i takon edhe qoraja prej 250 euro ne muj.pranojm edhe nje vetur kompenzim.pamje nga rruga kryesore,dhe perkthim i menjehershem,